Turun voutineuvoston jäsenet

Bailli de Turku, Commandeur, aluevouti
Riitta Hirvonen
riitta.hirvonen@saunalahti.fi
puhelin: 040 724 1468

Vice-Chargé de Missions, sihteeri
Petri Tamminen

turku@rotisseurs.fi

0505620809


Vice-Chancelier Argentier, varakansleri-kirstunvartija
Veikko Kokkonen 
veikko.kokkonen@saunalahti.fi

Vice-Chargé de Presse, sanomalehtiattasea
Keijo Ketonen
keijo.ketonen@ts-group.fi
puhelin: 0500 693311

Vice-Conseiller Culinaire, varakyökkineuvos
Kai Järnström
kai.jarnstrom@gmail.com
puhelin: 040 727 9435

Vice-Echanson, OMGD-vastaava  
Tarmo  Koskenoja 
tarmo.koskenoja@viinille.fi      
puhelin: 050 541 4695

Vice-Chargé de Missions
Petri Hollmén
petri.hollmen@lyyti.fi

Bailli Honoraire de Turku, Commandeur
Turkka Oiva
turkka.oiva@kolumbus.fi
puhelin: 0400 823186

Chargé de Missions     
Tomi Aho
tomi.aho@raseko.fi     
puhelin: 044 7057461

Tomi Aho toimii myös Turun edustajana puhemiesneuvostossa.