Puhemiehistön ja voutien yhteystiedot

Tälle sivulle on listattu Suomen järjestön toimihenkilöt sähköpostiosoitteineen. Sivun alaosasta löydät myös lomakkeen, jonka kautta voit ottaa suoraan yhteyttä Suomen järjestön hallitukseen.

Suomen Puhemiehistö

Johanna Hornborg-Ojala, Bailli Délégué, johanna.hornborg(at)gmail.com

Ari-Pekka Parviainen, Membre du Conseil d'Administration, Membre du Conseil Magistral, aripekka.parviainen(at)mac.com

Juha Ojamo, Chancelier, Membre du Conseil Magistral, sihteeri(at)rotisseurs.fi

Elina Särmälä, Argentier, paistinkaantajat(at)gmail.com

Martti Lehtinen, Conseiller Culinaire, chef.martti.lehtinen(at)gmail.com

Tomi Lantto, Conseiller Gastronomique, Membre du Conseil Magistral, tomi.lantto(at)antell.fi

Taina Vilkuna, Chargée de Presse, taina.vilkuna(at)alko.fi

Tomi Aho, Chargé de Missions, tomi.aho(at)timali.fi

Juhani Simpanen, Chargé de Missionsjussisimpanen(at)gmail.com

Christina Suominen, Echanson, christina(at)ravintola-c.fi

Voudit

Vesa Loponen, Bailli d'Helsinki, helsinki(at)rotisseurs.fi

Sari Harvia-Jyllinmaa, Bailli de Jyväskylä, harviajyllinmaa(at)gmail.com

Sami Salo, Bailli d'Kalevala, salosami63(at)gmail.com

Heikki Koskinen, Bailli de Karjala, heikki.koskinen(at)raatimiehet.fi

Arja Hornborg, Bailli de Lahti, arja.hornborg(at)pp.inet.fi

Kari Liukkunen, Bailli d'Oulu, kari.liukkunen(at)oulu.fi

Kaj Lax, Bailli de Pohjanmaa, kaj.lax(at)luukku.com  

Juhani Simpanen, Bailli de Savo, savo(at)rotisseurs.fi

Markki Palve, Bailli d'Tampere, tampere(at)rotisseurs.fi

Riitta Hirvonen, Bailli de Turku, riitta.hirvonen(at)saunalahti.fi

Martti Kotakorva, Bailli de Lappi, martti(at)kotakorva.fi

Voit ottaa myös suoraan yhteyttä lomakkeella

Yhteydenotto *