YHTEYSTIEDOT

Tälle sivulle on listattu Suomen toimihenkilöt. Sivun alaosasta löydät myös lomakkeen, jonka kautta voit ottaa suoraan yhteyttä Suomen järjestön hallitukseen.

SUOMEN PUHEMIEHISTÖ / Hallitus

Johanna Hornborg-Ojala, Bailli Délégué, johanna.hornborg(at)gmail.com

Ari-Pekka Parviainen, Membre du Conseil d'Administration, Membre du Conseil Magistral, aripekka.parviainen(at)mac.com

Juha Ojamo, Chancelier, Membre du Conseil Magistral, sihteeri(at)rotisseurs.fi

Elina Särmälä, Argentier, paistinkaantajat(at)gmail.com

Esa Koppelo, Conseiller Culinaire, esa.koppelo(at)osao.fi

Tomi Lantto, Conseiller Gastronomique, Membre du Conseil Magistral, tomi.lantto(at)antell.fi

Niki Malmros, Chargée de Presse, niki.malmros(at)allergia.fi

Taina Vilkuna, Chargée de Missions,, taina.vilkuna(at)alko.fi

Juhani Simpanen, Chargé de Missionsjussisimpanen(at)gmail.com

Christina Suominen, Echanson, christina(at)ravintola-c.fi

PAIKALLISET VOUTIKUNNAT / Voudit

Vesa Loponen, Bailli d'Helsinki, helsinki(at)rotisseurs.fi

Seppo Valkeinen, Bailli de Jyväskylä, seppo.valkeinen(at)gmail.com

Sami Salo, Bailli d'Kalevala, salosami63(at)gmail.com

Heikki Koskinen, Bailli de Karjala, heikki.koskinen(at)raatimiehet.fi

Tuomo Puhakainen, Bailli de Karjala 20.8.22=> tuomo.puhakainen(at)winesaimaa.com

Jari Prami, Bailli de Lahti, jari.prami(at)gmail.com

Kari Liukkunen, Bailli d'Oulu, kari.liukkunen(at)oulu.fi

Kaj Lax, Bailli de Pohjanmaa, kaj.lax(at)luukku.com  

Juhani Simpanen, Bailli de Savo, savo(at)rotisseurs.fi

Markki Palve, Bailli d'Tampere, tampere(at)rotisseurs.fi

Riitta Hirvonen, Bailli de Turku, riitta.hirvonen(at)saunalahti.fi

Martti Kotakorva, Bailli de Lappi, lappi(at)rotisseurs.fi

Voit ottaa myös suoraan yhteyttä lomakkeella

Yhteydenotto *