Chaîne des Rôtisseurs Helsinki

Helsingin voutineuvosto

Chaîne des Rôtisseurs Helsinki, hallitus 2019

Vesa Loponen

Bailli d'Helsinki

Membre Gourmet Dégustateur OMGD

+358 400 605 045

helsinki@rotisseurs.fi

Mika Marjakangas

Vice-Chancelier

Membre Gourmet Dégustateur OMGD

+358 40 487 2373

mikamarjakangas@hotmail.com

Tarja Koikkalainen
Vice-Chargée de Missions

Membre Gourmet Dégustateur OMGD
Yhdistyksen sihteeri
+358 44 9711 797
tarja.koikkalainen@hotmail.com

Ulla Kupari
Vice-Chancelier Honoraire
Membre Gourmet Dégustateur OMGD
+358 400 289 045
ulla.kupari@kolumbus.fi

Taina Vilkuna
Vice-Echanson d´Helsinki,

Chargée de Presse de Finlande

Membre Gourmet Dégustateur OMGD
+358 40 521 1559

taina.vilkuna@alko.fi

Mira Saartio
Vice-Argentier

Membre Gourmet Dégustateur OMGD

Yhdistyksen rahastonhoitaja

+358 40 501 1786

mira@saartio.fi

Sami Nenonen

Vice-Conceiller Culinaire

+358 40 560 1151

sami.nenonen@dieta.fi

Yhteystietojen muutokset osoitteeseen sihteeri@rotisseurs.fi